PONUKA PIVA - ROCK CLUB TARTAROS

Prejsť na obsah
PONUKA PIVA

V Tartarose vytvárame priestor pre tých čo si radi vychutnajú netradičné pivá a hľadajú niečo viac a preto sa snažíme napredovať. Pivné stredy v našom klube sú večery zamerané na akciové ceny remeselného piva, ktoré čapujeme pravidelne. Taktiež v tieto dni zvykneme doniesť nový súdok remeselného piva, ktorý sa čapuje až do vypredania zásob. Ponuka je vždy rôzna a informujeme o nej na našich stránkach, poprípade vám ochotne ponuku predstaví naša obsluha.

Medzi našu každodennú ponuku patria pivá komerčných a aj remeselných pivovarov. Bežnou súčasťou výčapného dňa je svetlý ležiak Radegast 10 za príjemnú cenu 1,10€, Podľa ponuky mávame taktiež polotmavý Šariš Red 12tku. Z remeselných druhov je to už obľúbený kúsok od lokálneho pivovaru Huncút a ich vrchne kvasená IPA 13 alebo 14 v cene 1,90€. Keďže sa snažíme podporovať domáce a lokálne pivovary tak v ponuke nesmie chýbať ani vynikajúci svetlý ležiak 12tka od banskobystrického Barana. Naša ponuka sa obmieňa a počas celého roka plánujeme pre vás rôzne pivné špeciály, ktoré si určite obľúbite a prídete ku nám vychutnať.

O kvalitu piva sa staráme pravidelnou profesionálnou sanitáciou každé dva týždne a samozrejme vlastným čistením po každom vyčapovanom sude.

Tak na zdravie!


Návrat na obsah